Tip na akci: Vincaffé #minidyzajn dokáže, že káva a dyzajn mají mnoho společného!

Jak mezi mnoha akcemi, které se v Praze konají,  vybrat tu, na kterou se jednoduše vyplatí si zajít? Co vyzkoušet něco osvědčeného, kde je zábava zaručena?! Vincaffé #minidyzajn vám dává jedinečnou příležitost potkat se u šálku dobré kávy s 22 vybranými tvůrci, zúčastnit se workshopů a něco si s sebou domů i odnést.  

Foto: www.dyzajnmarket.com
Foto: www.dyzajnmarket.com

Již potřetí Dyzajn market představí unikátní projekt s názvem #minidyzajn. Na toto komorní setkání s vybranými tvůrci a designéry můžete dorazit v sobotu 16. dubna do kavárny VinCaffé. “ Projektem #minidyzajn propojujeme jednotlivé tvůrce s návštěvníky. Pro tentokrát jsme vybrali žižkovskou kavárnu VinCaffé, která je vyhlášená skvělou kávou a výtečnou kuchyní. Není tedy žádným překvapením, že zážitkový doprovodný program se ponese právě v duchu kávy. Připravili jsme spoustu přednášek a workshopů o pěstování a pražení kávy, o správné přípravě espressa nebo o architektuře kaváren. V kavárně VinCaffé a její zahrádce se na vás bude těšit 22 vybraných tvůrců.” říká Terezie Tunková, zakladatelka Dyzajn marketu.

Značky, o kterých by se vám ani nesnilo

Návštěvníkům se představí například značka Kidoo, specializující se na naše nejmenší. Na své si přijdou milovníci originálních šperků u tvůrců Intimity, VITALIA art, Ateliér B.KIOW, atelier MATE, Brida, Hanery, ROPES!, Simona Kafková, šperkařka Marie Bernotová nebo u Miroslavy Nany tvořící pod značkou SOULjewellery. U Barbory a Noctambule zaplesá každé dívčí srdce nad krásnými šaty, kabátky a topy. Květinové čelenky od Magaely skvěle doplní a podtrhnou každý outfit . Eco svačinové kapsičky všeho druhu si připravila značka MagsBags.cz, originální mýdla pro Vás vytvořila autorka značky Embrace soaps a designové ponožky navrhla SocksInBox. Návštěvníci budou moci doplnit své šatníky i o kvalitní kabelky, tašky a batohy od Péťaholky nebo MontMatu. Chybět nebude ani Studio Malíská se svým autorským porcelánem, které si mimo jiné připravilo i workshop dekorování porcelánových espresso šálků přímo s autorkou Lenkou Malískou. Nakladatelství Meander nabídne své krásné knihy pro malé, náctileté i velké čtenáře.

Vincaffé minidyzajn
Foto: www.dyzajnmarket.com

VinCaffé ve znamení kávy a designu

Originální program si připravilo i samo VinCaffé ve spolupráci s Robertem Trevisanem – spoluzakladatelem Školy kávy. “Příprava kávy je velké umění vyžadující odborné znalosti, vztah baristy ke kávě i jeho zájem podávat nápoje z kávy zákazníkovi v nejlepší možné podobě. Práce baristy je srovnatelná s výkonem herce: také on má své jeviště, na němž předvádí své nejlepší umění. Umění přípravy a podání kávy…”, říká Roberto Trevisan.

Kdy a kde?

VinCaffé #minidyzajn se uskuteční v sobotu 16. dubna od 12:00 do 19:00 v kavárně a zahrádce VinCaffé (Blahníkova 3, Praha 3). Skvělá atmosféra, spousta dobrot, káva, grilování, přednášky, diskuze a workshopy po celý den. Akce je zdarma a dog friendly.

Program:

13:00 Pěstování kávy – přednáška + diskuze – Roberto Trevisan Škola kávy

14:00 Workshop dekorování porcelánových espresso šálků s Lenkou ze Studio Malíská

15:00 Pražení kávy – přednáška + diskuze – Roberto Trevisan – Škola kávy

16:00 Workshop s bloggery z ILoveEspresso – příprava espressa a cappuccina

17:00 Architektura kaváren v průběhu doby – Roberto Trevisan – Škola kávy

Více na www.dyzajnmarket.com.

Sdílet:
Facebooktwitter

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*