Letní Limitovka Dyzajn marketu ožila spolu se sochami v lapidáriu barokního hospitalu Kuks!

Fotograf Tomáš Polák je autorem dvanácti fotografií exkluzivní limitované kolekce Limitovka, kterou pro Dyzajn market vytvořilo 12 vybraných dyzajnérů. Ústředním tématem Limitovky jsou šperky a doplňky.

Foto: Tomáš Polák
Foto: Tomáš Polák

“Modelka na fotografii nemá poutat pozornost, a proto vypadá jako statická socha. Rozhodl jsme se tedy fotit v lapidáriu  hospitalu Kuks, kde jsou umístěny barokní sochy Matyáše Bernarda Brauna. Inspirace vyplynula z mých minulých projektů, kde se snažím minimalizovat okolní prostředí. Barevné šperky mají být dominantní vůči jednobarevnému pozadí”, říká Tomáš Polák, fotograf.

This slideshow requires JavaScript.

Na letní Limitovce se podílely značky Gepetto, Gems Over, Studio Malíská, Loris, Magaela,  TUN, Atelier MATE, Blaho, Ko-ra-le, Miroslava Nana – Souljewellery a Skynet. Sluneční brýle, čelenky, náhrdelníky, náušnice i prsteny jsou designéry vyrobeny jen v omezeném množství, takže kolekce je autorská a unikátní.

“Fotografie Limitovky si návštěvníci mohou prohlédnout od pondělí 16. května v kavárně VinCaffé (Blahníkova 3, Praha 3), kde jsou vystaveny v betonových rámech značky Betome, kteoru rovněž na Dyzajn marketu potkáte Tato nová Limitovka bude k mání na letním Dyzajn marketu, který se uskuteční 28. – 29. května na piazzetě Národního divadla.”, doplňuje Terezie Tunková, zakladatelka Dyzajn marketu.

This slideshow requires JavaScript.

V sobotu Dyzajn market poprvé otevře dveře Dyzajnoffu – obchodu plného dyzajnu v Ostrovní 20 (250 metrů od piazetty Národního divadla), kde i mnozí z tvůrců Limitovky budou mít vystavenu svoji další tvorbu.

Více informací na www.dyzajmarket.com.

Sdílet:
Facebooktwitter

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*