Kulturní diář 2017: Buďte připravení na další rok!

Kolekci stylových a pro mnohé nepostradatelných diářů českého papírnictví papelote doplňuje již popáté diář určený všem milovníkům divadla, filmu, výtvarného umění, hudby a knížek. Kulturní diář dostal i letos nový vzhled a je plný zajímavých tipů na kulturní vyžití v příštím roce. Do jeho příprav se tentokrát zapojilo více než 50 kulturních pořadatelů a institucí.

Kulturní diář
Mějte přehled o každé akci! Foto: www.papelote.cz

Již tradiční součástí Kulturního diáře je Kulturní přehled s chronologicky řazenými tipy na kulturní akce. Do tohoto vydání si jich našlo cestu více než 200 z celé republiky a lze mezi nimi najít hlavně výstavy, divadelní premiéry, festivaly, koncerty, přednášky a další. Je potěšující, že si do Kulturního diáře nachází cestu rok od roku více akcí z regionů.

Kulturní diář
Foto: www.papelote.cz

Bonusovou součástí Kulturního diáře je tentokrát opět Kulturní tahák, tvořený mozaikou tipů na celý rok. Podle nejlepšího vědomí a svědomí zde redakce Kulturního diáře doporučuje knihy, hudební nahrávky, festivaly, filmy i divadelní představení, které je radno neminout. Tahák má praktický formát, který lze složit do kapsy a jít – nebo naopak rozložený vystavit na exponované místo a mít tak kulturní inspiraci na očích po celý rok. Na každý týden v Kulturním diáři vychází jako vždy dvoustrana: vlevo kalendář, vpravo místo na vše ostatní. S plánováním nejen kultury pomohou uživatelům osvědčené samolepky.

Foto: www.papelote.cz
Foto: www.papelote.cz

Kulturnímu diáři se i popáté dostalo krásného grafického zpracování studia papelote v mírně folklorním stylu: zářivě červenou doplňuje sytě modrá. Autorkou návrhu je Táňa Martincová, o sazbu se postarala Helena Kopecká. Kulturní diář bude v prodeji v e-shopu, v kamenném obchodě papelote a u vybraných prodejců od poloviny října, a to za oproti loňsku nezměněnou cenu 350 Kč.

Více informací na: www.kulturnidiar.cz.

Diář zakoupíte na www.papelote.cz/e-shop/

Sdílet:
Facebooktwitter

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*