Diáře, které vám v novém roce vytrhnou trn z paty

Diář nemusí být jen nudný kus papíru, na který si zapisujete své povinnosti. Takový správný diář má něco navíc, čímž se stane vašim nejlepším přítelem a pomocníkem za každých okolností.  A my jsme pár takových diářů na českém trhnu pro vás našli. Tak pokud patříte mezi ty opozdilce, co ještě diář nemají, tak se podívejte na náš výběr. 

Diáře, Vagabonds
Vagabonds pro vás připravil výběr těch nejlepších diářů. Foto: www.kalendiar.lenm.cz, www.iskoba.cz, www.papelote.cz, www.deafmessanger.com

Kulturní diář bojuje proti nudě

Skončila vám přednáška dřív než jste čekali? Nebo vám dal šéf v práci volno? Pak by se vám určitě hodilo mít po ruce diář, který obsahuje plno kulturních akcí. A takový se prodává v Papelote.cz. Ve spolupráci s kulturním portálem kulturissimo.cz vznikl i letos diář, který se soustředí na kulturní dění. S tímto diářem budete mít rázem přehled co, kde, kdy a jak. A abyste si své zážitky mohli kdykoliv připomenout, diář disponuje dostatkem místa pro sepisování vašich zážitků.

Kulturní diář, Vagabonds
Mějte stále přehled o tom, co se právě děje. Foto: www.papelote.cz

365+1 ROMÁN – zasněný diář

Cesta do práce či z práce může být zdlouhavá, a pokud vás nebaví zasněně se dívat z okýnka, pak oceníte diář, který je současně také románem. Nejen, že budete o jednom příběhu číst, ale zároveň také budete svůj vlastní tvořit. Tento diář ocení také milovníci knižních vazeb, jejichž desky se jen tak lehce v tašce nezlomí. I tento diář je k dostání na e-shopu Papelote.cz.

Román diář, Vagabonds
Román nebo diář? Co takhle obojí! Foto:www.papelote.cz

Diář z kanystrů – KA_LEN_DIAR

Patříte mezi ekologické nadšence? Pak si do roku 2016 obstarejte ručně vyráběný diář z recyklovaného materiálu, díky kterému si prohloubíte své dosavadní znalosti. Diář vám v nouzi poradí, jak poskytnout první pomoc, která kosmetika nebyla testována na zvířatech a ukáže vám na která éčka si při nákupu dát pozor.  Také v něm najdete rejstřík vegetariánských i veganských restaurací. A to není všechno! Kdo by snad zapomněl jména našich ministrů, může si je rychle v diáři najít. Převody jednotek pro vás budou hračkou. Desky diáře KA_LEN_DIAR jsou vyráběny z plastových kanystrů od všeho možného, ať už to jsou mycí prostředky, oleje, aviváže, nebo třeba kapaliny do ostřikovačů. Taky je není zrovna jednoduché zničit! Uvnitř diáře můžete najít papírové obaly od potravin, staré časopisy či letáky, které běžně končí v odpadcích. V diáři se i letos našel kousek místa na tabulku, do které si můžete pohodlně opsat jízdní řád MHD.

kalendiář, Vagabonds
Kdo by nesnil o tom mít diář z kanystrů? Foto: www.kalendiar.lenm.cz

Deafmessanger – posprejovaný diář

Dalším recyklovaným výtvorem je diář od Deafmessanger, který je proslulý svým neotřelým designem.  Diáře jsou natištěny sítotiskem a dokončeny sprejem a šablonou. U diáře najdete také tužku, a tak v případě, že si budete chtít něco rychle poznamenat, nemusíte se přehrabovat v tašce a dlouho hledat. Uvnitř je také chytře umístěna kapsa, do které si můžete třeba schovat vstupenky do kina. Vagabonds diáře od Deafmessanger dobře zná a ví, jak jsou oblíbené, tak pokud budete chtít konkrétní diář (třeba jako my ten s Fridou Kahlo), tak si jej rychle objednejte, dokud ještě jsou. My jsme jej marně v minulé sezóně sháněli.

Deafmessanger, Vagabonds
Posprejovaný diář nejen pro street art umělce. Foto: www.deafmessanger.com

Diáře z edice Homeless

Diáře SKOBA známe už dlouho, ale jejich Homeless edice je pro nás novinkou. SKOBA se spojila se sociálním podnikem Pragulic, který mnozí znají díky jejich snaze dávat lidem druhou šanci. Diáře z Homeless edice jsou vyráběny z materiálu, které pro vás z kontejnerů na ulicích sbírá Honza Badalec. Když si diář koupíte, darujete Honzovi 15 procent z prodejní ceny a pomůžete mu tak získat regulérní práci. Nejen diáře z edice Homeless nás zaujaly. Vybírat můžete i z jiných (stejně dobrých) diářů. SKOBA k výrobě používá ekologický papír a obálky potahuje recyklovaným materiálem.

skoba, Vagabonds
I diář může být skvělým módním doplňkem. Foto: www.iskoba.cz

Retro diář …malá ilustrace

Žádná dívka ani dáma se nebude stydět za diář vyrobený od …malé ilustrace. Retro kousky vyráběné v malém pražském ateliéru dostanou do kolen každého milovníka kvalitní ruční práce. Diář zahrnuje hned několik jazyků (češtinu, angličtinu a němčinu nevyjímaje), a tak se skvěle hodí i pro cizojazyčné jedince. Pokud milujete staré fotografie, které se staly inspirací k vytvoření titulních obrázků z běžného života každé slečny, pak  je retro laděný diář pro vás jasnou volbou. Desky diáře jsou vyrobeny z černého kartonu s ražbou kamene.

Kousek lesa při sobě od Wood is wood

Není nad vůni dřeva, a tak proč nemít kousek přírody stále s sebou? Diář v dřevěném kabátku pro vás vyrábí Wood is wood. A stejně jako každý strom je originál, tak i váš diář bude jediným svého druhu. Jak jistě víte, dřevo je odolným materiálem, a tak ani trocha deště mu neponičí „fasádu“.

Sdílet:
Facebooktwitter

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*