A je tu jaro a s ním opět Dyzajn market

Jsou akce, kterým se těžko odolává. Tak nevzdorujte a vydejte se s Vagabonds přivítat jaro. Ze zimního spánku se s námi můžete probudit na jedné z prvních jarních akcí – Dyzajn market Jaro, která se tradičně uskuteční na piazzetě Národního Divadla 19. – 20. března 2016 od 10:00 do 19:00. A pozor, děti i čtyřnozí miláčci jsou také vítáni.

Hot News z Dyzajn marketu Jaro

Fresh pohled do současné designové scény přinese mladý, ale extrémně talentovaný student Cyril Dunděra, který na jarním Dyzajn marketu představí svůj projekt Paper bag. Oč se jedná je patrné z názvu. Je to taška z papíru! Ale ne ledajaká. Paper bag je vyrobena z kartonu a naohýbána na trojúhelníkovou síť. Z jednoho kusu se dají lehce vytvořit různé variace tašek, batohů, ale i například tubus na plakáty. Vagabonds rozhodně Cyrila na Dyzajn marketu navštíví a určitě chytne příležitost za pačesy a zúčastní se unikátního nedělního workshopu, na kterém nás (i vás) Cyril naučí, jak tašku složit.

Dyzajn market, Vagabonds
Foto: www.dyzajnmarket.com

Jak se vyhnout panickému strachu z jehly při zašívání knoflíků? Řešením je jehlu vůbec do ruky nebrat. Značka Cnoffs přišla s revolučním nápadem výměnných knoflíků, které během několika vteřin nasadíš.

Dyzajn Market, Vagabonds
Foto: www.dyzajnmarket.com

Zajet si za kamarády na pivo můžete stylově jedině s městskými koly Tokyobike, která jsou nejen lehká, pohodlná, ale hlavně krásná.

Dyzajn Market, Vagabonds
Foto: www.dyzajnmarket.com

Klasika, které se nedá říct „NE“

Dyzajn market není nováčkem a nejeden obdivovatel originální tvorby ho má spjat s piazattou Národního divadla, kde se i toto jaro představí přes 200 českých a zahraničních designérů a tvůrců mezi nimiž tradičně nesmí chybět Black mountain, Akari, Magaela, Deers, ATOM RAT, studio Malíská či YAXI TAXI. Těšit se tak můžete na šperky, oblečení, módní doplňky, hračky i na bytové doplňky a také kousky pro muže.

Design s nádechem gurmánství

Ti, co už jednou Dyzajn market navštívili, pak jistě ví, že akce není jen o designu, i když je jeho hlavní náplní, ale také o dobrém jídle. Na open- air akci se skvěle najíte, a to i za pár korun. Není na to, co víc říct, než jen MŇAM! Doporučujeme navštívit VinCaffé, pekařství Upekla, stánek I love espresso nebo neodolatelné burgry a hotdogy Frank´s. A to by nebyl Dyzajn market, kdyby nepředstavil i food novinky, jakými jsou Janova pec, Herbert sirupy, Creme de la creme a Martin´s bistro.

Není akce, jako akce

Dyzjan market je samozřejmě prodejní akcí, ale kromě toho také kulturní událostí, která myslí na všechny. Děti si mohou v rámci Dyzjan marketu zajít na představení divadelních spolků Kaká a Buchty a loutky. Dospěláci si v sobotu užijí módní přehlídku, DJs nebo na koncert Tanity Yankové a Michaela Lužného. Neděli bude dominovat vystoupení kapely Olats Otesoc v čele s herečkou a blogerkou Maruškou Doležalovou.

Dyzajn market, Vagabonds
Foto: Tomáš Polák

#minidyzajn

A to není všechno. Součástí Dyzajn marketu je také minidyzajn. Jako VIP host se můžete cítit v sobotu 20. února v centru Prahy v kavárně kina Ponrepo, kde se vám představí 19 vybraných tvůrců a designérů. Milujete diáře, notesy a bloky všeho druhu, pak vás značka To si piš… a kresli taky určitě zaujme. Okrášlit se šperky budete moci díky tvůrcům z Intimity, Lekuca, Simona Kafková, Skynet nebo VITALIA art. Fashion novinky vám představí značka Black Mountain, Anna Jánská, La Klara, Respecto nebo Pu55ycat. Zajímavé doplňky nabídne Shocho art a květinové věnečky přiveze La Petit Joie. Je libo porcelán? Pak jedině od Jany Krejčovské. Všechny nakoupené věci si pak můžete zabalit do nových stylových batohů a kabelek od KERTAG.

Více na dyzajnmarket.com

Sdílet:
Facebooktwitter

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*